Grafton Recruitment s.r.o. Specialista vstřikovacích forem

Specialista vstřikovacích forem

Referenční číslo: 11-30-271550/NP

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v automotive a chcete se podílet na nových projektech? Hovoříte anglicky i německy? Pak se nám přihlaste na pozici:

SPECIALISTA VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Vaší náplní práce bude:
* definice vnitřních výrobních forem na základě požadavku zákazníka
* zodpovědnost za projektovou část týkající se vstřikovacích forem
* zajištění komunikace s dodavateli, se zákazníky
* řízení projektu v dané oblasti od vývojové části projektu po předání do série
* vedení příslušné dokumentace

Požadavky
* alespoň SŠ vzdělání
* praxe v automotive alespoň 5 let
* praxe na obdobné pozici
* zkušenost s vedením týmu lidí
* znalost 3 D konstrukčního programu
* komunikativní znalost AJ, NJ
* flexibilita

Informace
Benefity:
- Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti
- Možnost stát se součástí nově tvořeného týmu obchodníků, inženýrů a technických expertů v obchodně-technickém centru společnosti v Liberci
- Kariéru v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
- Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností
- Benefity – jazykové a odborné kurzy, stravenky, pojištění, roční bonus
- Pružnou pracovní dobu
- Pracoviště v centru Liberce v nové administrativní budově
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista vstřikovacích forem

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Králová Veronika
E-mail: Králová Veronika
Telefon: 489 208 934

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.