Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Head of Process Quality

Pracovní místo ( Head of Process Quality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you want to participate in a prestigious and interesting project? Do you have more than a 5 year experience in a quality department in the automotive industry? Are you ready for new challenge? Contact us for more information! In position Head of Process Quality

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Dodavatelský kvalitář DODAVATELSKÝ KVALITÁŘ - zkušenosti s řízením projektů a prováděním interních a externích auditů výhodou - znalost španělského jazyka slovem i písmem - bezúhonnost - zkušenosti s řízením projektů a jednáním s dodavateli výhodou Nabízíme: doprava do ...
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 2 dny

Projektový manažer pro sériovou výrobu PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO SÉRIOVOU VÝROBU - zkušenosti s řízením projektů výhodou - znalost španělského jazyka slovem i písmem - bezúhonnost - zkušenosti s řízením projektů a jednáním s dodavateli výhodou Nabízíme: doprava do zaměstnání zdarma, ...
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 2 dny

STAVBYVEDOUCÍ Místo výkonu práce: Lužická 722/6, Liberec a okres Liberec Hlásit se emailem, telefonicky v době 8:00 - 16:00 hod., nebo osobně na adrese: Košická 471, Liberec v PO a ST od 8:00 do 12:00 hod. Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Liberec.
STAVBY KH 2015 s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit