Finanční specialista - platby

Pracovní místo ( Finanční specialista - platby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte výborné analytické schopnosti, jste flexibilní a rád/a pracujete s čísly ? Hledáme pozitivně naladěnou osobnost, se s myslem pro týmovou práci na pozici FINANČNÍ SPECIALISTA

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

PROVOZNÍ HYDRAULIKÁŘ Náplň práce: - Provádění údržby a oprav na hydraulických a pneumatických strojích a zařízení - Zajišťování provozuschopnosti strojů a zařízení Požadujeme: - SOU / SŠ technického směru (elektro, strojní, SPŠ) - Ochota učit se novým věcem - Manuální ...
AAH Czech s.r.o. Zákupy, Inzerováno před 2 dny

ENERGETICKÝ PORADCE Patříme mezi profíky na českém trhu. Mezi naše zaměstnance patří tým špičkových supervizorů a trenérů, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka. Nebojte se neúspěchu a pojďte s námi do toho! Stačí pouze chuť a ambice být nejlepší, o ...
Česká Regionální Energetika a.s. Liberec, Inzerováno před 2 dny

OBCHODNÍ SPECIALISTA V ENERGETICE Hledáme schopné energetické poradce na naši pobočku. Zaměstnance, kteří se nebojí pořádně ponořit do práce a vydělat nadstandardní peníze - až 60 000,-Kč. Náplň: Vedení obchodních jednání s klienty, běžná administrativní práce Požadujeme: ...
Auctio Energia s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny