Finanční specialista - platby

Pracovní místo ( Finanční specialista - platby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte výborné analytické schopnosti, jste flexibilní a rád/a pracujete s čísly ? Hledáme pozitivně naladěnou osobnost, se s myslem pro týmovou práci na pozici FINANČNÍ SPECIALISTA

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Vedoucí projektu (Project Leader) Vedoucí projektu Vaším úkolem bude: o samostatné řízení jednotlivých projektů ve spolupráci se zákazníkem od fáze akvizice až do fáze sériové výroby o dodržování stanovených termínových, kvalitativních a finančních cílů o řízení projektového týmu o ...
Benteler ČR s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno včera

Strážný/ člen výjezdové skupiny Strážný/ člen výjezdové skupiny Požadujeme: ŘP sk. B, čístý trestní rejstřík, spolehlivost, pracovní nasazení, schopnost pracovat samostatně, předchozí zkušenosti v ostraze výhodou, nikoliv podmínkou Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou ...
KBS Security s.r.o. Tanvald, Inzerováno včera

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA pro Liberecký kraj Pro Reality11 Partner - Liberecký kraj vybíráme REALITNÍ MAKLÉŘE/KY. Lokalita: Liberecký kraj - PRÁCE Z DOMOVA Co Vám nabízíme? - vysoké odměny za odvedenou práci - služební automobil Volkswagen Passat nebo Golf - kontinuální systém vzdělávání - ...
CREDIT PARTNER, s.r.o. Liberec, Inzerováno včera