RESEARCHER - PRO ABSOLVENTY

  • Liberec

Pracovní místo ( RESEARCHER - PRO ABSOLVENTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká Tě HR a chceš se stát profíkem v hledání klíčových lidí na pracovním trhu? Jsi čerstvě po škole nebo hledáš práci při dálkovém studiu? Baví Tě vyhledávat informace ze všech možných i nemožných zdrojů? Potom čti dál, je tu pro Tebe role Researchera.

Co si máš představit pod prací Researchera?

- budeš využívat sociální sítě k nalezení a kontaktování správných profesionálů v rámci obsazovaných pozic

- budeš pracovat s interní databází ušitou nám na míru a zaznamenávat do ní informace o nalezených uchazečích

- budeš se zdokonalovat v nejmodernějších sourcingových technikách a aktivitách, které Tě profesně posunou dále

- získáš zkušenosti, které můžeš uplatnit napříč oborem HR, zvláště potom v náborech

- na denní bázi budeš online na sítích jako je: LinkedIn, Facebook, Twitter, Xing, Instagram, Pinterest aj.

Smlouva na rok, poté prodloužení na neurčito
Mzda: 20 - 30 000 Kč vč. bonusové složky
Lokalita: centrum Liberce

Přihlaš se hned!