Grafton Recruitment s.r.o. .NET DEVELOPER

.NET DEVELOPER

Pracovní náplň
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo ostřílený "DOTNETÁŘ"? Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit své zkušenosti v oblasti programování? Pak je tato příležitost jako dělaná pro Tebe!

Hledáme uchazeče na pozici .NET DEVELOPER.

Tvou náplní práce bude:
* programování SW z oblasti identifikačních systémů
* řešení projektových úkolů v rámci týmu programátorů i samostatně

Požadavky
* znalost programovacího jazyka .NET, C#, ASP.NET
* znalost MS SQL (SQL/TSQL)
* VŠ vzdělání se zaměřením na IT výhodou
* znalost anglického jazyka je rovněž výhoda
* ochota učit se

Nabízíme
* příspěvek na stravování
* firemní vzdělávání a možnost růstu
* jazykové vzdělávání
* týden dovolené navíc

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: .NET DEVELOPER

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.