OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ - ZLÍN

Pracovní místo ( OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ - ZLÍN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní pozici OBSLUHY STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ do ZLÍNA. Vhodné pro kandidáty, kteří mají zkušenosti z výrobního prostředí.

Náplň práce:

* obsluha CNC stroje na výrobu a úpravu plastových dílců
* výměna a kontrola hotových kusů
* kandidáty s minimální praxí ZAUČÍME

Další volná místa

Pracovník/ce v sociálních službách Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny 6:30-18:30 h a 18:30-6:30 h (Po-Ne dle plánu směn). Náplň práce: ...
Czech - real CB, s.r.o. Skalná, Inzerováno včera

Řidič/ka vysokozdvižného vozíku Převážení materiálů dle pokynů, zajištění provozuschopnosti VZV. Předpokladem pro tuto pracovní pozice je platný průkaz obsluhy motorového vozíku - I,II/A,D,W1, zodpovědný přístup k práci a ochota pracovat na směny (Po-Pá 5:30-14:00 h a 14:00-22:30 ...
HR Vision s.r.o. Hazlov, Inzerováno včera

Stavební dělník - řezač dilatačních spar Místo výkonu práce: Nýřany, Hřbitovní 1319 zakázky firmy Náplň práce: řezání betonových podlah strojní pilou Požadavky: řidičský průkaz sk. B, základní zkušenosti ve stavebnictví Nabízíme: kompletní zaučení (vč. obsluhy řezače spar) Nástupní ...
BV GROUP floor steel a.s. Nýřany, Inzerováno včera