GENERAL MANAGER/ AUTOMOTIVE

Pracovní místo ( GENERAL MANAGER/ AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme TOP-manažera, generálního ředitele, který bude zodpovídat za vedení výrobního závodu ve Zlínském kraji. GE bude reportovat zahraničním majitelům skupiny (německý styl řízení), bude zodpovídat za vývoj značky působící léta v ...

Další volná místa

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA 5* hotelu Kontakt: FB manager,tel: 353206014, HR@imperial-group.cz 5* hotel Imperial hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA NABÍZÍME: * získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových ...
Imperial Karlovy Vary a. s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Lean Manager|až 65 000 Kč! Máte znalosti lean managementu? Baví Vás zlepšovat provozní procesy, produktivitu a zvyšovat spokojenost zákazníků a zaměstnanců? Pak čtěte dále: Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY otevírá zcela novou pozici v rámci svého závodu, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

PROJEKTOVÝ MANAŽER (automotive) s NJ - Péče o zákazníky, udržování dobrých vztahů - Projektový management, plánování a sledování nákladů - Příprava prezentací, poskytování poradenství - Příprava zadávací dokumentace - Komunikace s výrobou - Sledování faktur - Vyřizování stížností
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny