Grafton Recruitment s.r.o. INTERNISTA

INTERNISTA

Referenční číslo: 10-14-247515/NP

Pracovní náplň
Z důvodu rozšíření a budování nových pracovních týmů hledáme lékaře na pracovní pozici INTERNISTA.

Vaší náplní práce bude zajištění zdravotnické péče pro pacienty a spolupráce s ostatními členy lékařského týmu. Stanovování diagnóz a realizace samotné léčby.
Vzhledem k tomu, že jde o rozšíření týmu, je tato příležitost vhodná jak pro začínající tak i zkušené lékaře.
Pokud se teprve na atestaci připravujete, nemusíte se obávat žádných kvalifikačních dohod, kterými bychom si Vás snažili u nás udržet. Věříme, že díky našemu přístupu, podmínkám a skvělému týmu u nás budete chtít zůstat i bez těchto smluvních závazků.

Nezastíráme, že i u nás se dělají směny navíc, ale nikoho k nim nenutíme a Vaši vstřícnost v této oblasti umíme náležitě ocenit nadstandardními příplatky a také poděkováním.

Chcete se dozvědět více, podívat se na Vaše případné pracoviště, či jen prodiskutovat možnosti nad šálkem kávy nebo čaje? Ozvěte se nám, litovat nebudete!

Požadavky
* VŠ vzdělání - lékařská fakulta
* atestace v oboro vnitřní lékařství, popřípadě uchazeč v přípravě
* ochota učit se a dále se rozvíjet
* kladný a pozitivní přístup k pacientům

Informace
Benefity:
* hrazené ubytování v nových bytech (od 1kk do 3+1)
* týden dovolené navíc
* hrazené náklady na vzdělávání
* nadstandardní finanční ohodnocení
* možnost profesního růstu
* skvělá kantýna :)
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INTERNISTA

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat dohodou
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Klein Tomáš
E-mail: Klein Tomáš
Telefon: 573 902 930

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.