FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE

Pracovní místo ( FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti jako manažer správy budov nebo facility manager a chcete se posunout v kariéře? Pokud ano, máme pro Vás skvělou výzvu a příležitost pracovat pro dynamickou developerskou společnost na pozici FACILITY MANAŽER.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Asistent/ka Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření výhodou - zkušenosti na dané pozici výhodou - nutná znalost NJ/AJ – slovem i písmem (RJ výhodou) - uživatelská úroveň MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) - ŘP skupiny B - znalost SAP ...
VALIANT - TMS Czech s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Poradci pro významnou klientelu (investiční specialisté) PORADCI PRO VÝZNAMNOU KLIENTELU (INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ) Láká vás svět investic? Akcie, investiční fondy, korporátní dluhopisy, komodity, ETF, zlato či asset management (správa aktiv)? POŽADUJEME: Zájem o obor investic a chuť se vzdělávat. Dobré ...
Abivia s. r. o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

PLÁNOVAČ KVALITY Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice "kvalitáře" ve výrobní společnosti? Chcete zažít více, než jen stereotypní šeď bežného pracovního dne? Nabízíme Vám možnost pracovat v kolektivu skvělých lidí v moderním a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny