FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE

Pracovní místo ( FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti jako manažer správy budov nebo facility manager a chcete se posunout v kariéře? Pokud ano, máme pro Vás skvělou výzvu a příležitost pracovat pro dynamickou developerskou společnost na pozici FACILITY MANAŽER.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Support Engineer pro PDM/PLM Požadavky: - alespoň dvouleté zkušenosti práce v PDM systému Windchill 10.2/11, system administrator - dobrá znalost datového modelu Windchill a CAD systému Creo - zkušenosti v aplikační podpoře koncových uživatelů - znalost SQL, PL/SQL, Sql * ...
TAJMAC-ZPS, a. s. Zlín, Inzerováno včera

PROJECT MANAGER Pokud jste pečlivý člověk, orientován na detaily, rádi za sebou vidíte výsledky a jste zkušený v automotive oblasti nabízíme pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Regionální manažer obchodu - Místo výkonu práce Kroměříž (centrála) + klientská zóna po celé České republice (pracovní cesty) - Náplň práce: prodej úklidových služeb, úklidové chemie a techniky, vyhledávání nových potenciálních zákazníků samostatná příprava a tvorba cenových ...
CORA PLUS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 4 dny