FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE

Pracovní místo ( FACILITY MANAGER | MANAŽER SPRÁVY BUDOV | HOME-OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti jako manažer správy budov nebo facility manager a chcete se posunout v kariéře? Pokud ano, máme pro Vás skvělou výzvu a příležitost pracovat pro dynamickou developerskou společnost na pozici FACILITY MANAŽER.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

INŽENÝR KVALITY Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice inženýr kvality? Pojmy jako FMEA, SPC, Control plan jsou Vám dobře známy? Pak nám o sobě dejte vědět a přihlaste se na pozici INŽENÝR KVALITY.
Grafton Recruitment s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno včera

PLÁNOVAČ KVALITY Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice "kvalitáře" ve výrobní společnosti? Chcete zažít více, než jen stereotypní šeď bežného pracovního dne? Nabízíme Vám možnost pracovat v kolektivu skvělých lidí v moderním a ...

samostatný pracovník/ce úklidu - Kroměříž pracoviště Kroměříž - Hledáme: vhodné kandidáty na pozici úklizeč/-ka administrativních prostor včetně zázemí - Požadujeme: ZŠ vzdělání, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat ...
CORA PLUS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 2 dny