Grafton Recruitment s.r.o. VEDOUCÍ VÝROBY (MECHANIKA) S  NJ

VEDOUCÍ VÝROBY (MECHANIKA) S NJ

Pracovní náplň
Hledáme zkušeného manažera a technicky orientovaného člověka, který převezme vedení výroby na jedné z divizí.

Co by Vás mohlo pro začátek zajímat:

- očekáváme kvalitního manažera pro řízení lidí (organizace práce, hodnocení a rozvoj zaměstnanců)
- spolupráce na plánování výroby a zodpovědnost za realizaci výrobního plánu
- podílení se na výběru výrobního zařízení
- střednědobé a dlouhodobé plánování
- dlouhodobá opatření ke snižování nákladů
- pravidelné výhledy, reportování, analýzy

Požadavky
*VŠ vzdělání - obor strojírenství (zaměření na obrábění výhodou)
* zkušenost (2 – 3 roky) v oblasti obrábění výhodou
* zkušenost s programováním obráběcích strojů v CAD/CAM, případně Pro-E (výhodou)
* výborná znalost německého jazyka (slovem i písmem), angličtina výhodou
* ochota cestovat, časová flexibilita

Nabízíme
- služební auto i k soukromým účelům
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- velmi dobré platové ohodnocení
- pravidelné roční zhodnocení platu
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- práce s moderními technologiemi
- možnost absolvování odborných školení

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VEDOUCÍ VÝROBY (MECHANIKA) S NJ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 0 - 80000 CZK
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.