Dispečer dopravy s ukrajinštinou

Pracovní místo ( Dispečer dopravy s ukrajinštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chcete získat stabilní místo v moderní zahraniční společnosti? Pak neváhejte poslat svůj životopis! Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

dispečer mezinárodní dopravy Výhoda znalost programu RAAL trans, praxe není podmínkou, zaučení je samozřejmostí. Nabízíme mobilní telefon, stravenky a příspěvek na dojíždění. Volné místo dispečer mezinárodní dopravy pro lokalitu Žákava.
TOMsped s.r.o. Žákava, Inzerováno před 2 dny

DISPEČEŘI STROJÍRENSKÉ VÝROBY DISPEČEŘI STROJÍRENSKÉ VÝROBY - Místo výkonu práce: Hořovice. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:30 hod.), osobně (na adrese 8:00-15:30 hod.). Volné místo dispečeři strojírenské výroby pro lokalitu Hořovice.
SEKYRKA s.r.o. Hořovice, Inzerováno před 2 dny

Dispečer/ka kamionové dopravy Místo výkonu práce: Vysočany 59, 348 02 Bor Popis pozice: - Plánování a organizace přeprav - Dohled nad průběhem přeprav - Komunikace se zákazníky Požadavky: - Německý jazyk - ŘP skupiny B - Praxe na obdobné pozici výhodou K dispozici ...
Elflein Transport s.r.o. Bor, Inzerováno před 3 dny