Grafton Recruitment s.r.o. Projektový koordinátor/náborář

Projektový koordinátor/náborář

Referenční číslo: 9-12-257041/NP

Pracovní náplň
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky?
Hledáme právě TEBE na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/NÁBORÁŘ pro polský trh. Budeš pracovat přímo pro nás, tedy špičkovou personální agenturu!

Tvoji pracovní náplní bude:
- vyhledávání zaměstnanců zejména na dělnické pozice na polském trhu
- sourcing kandidátů, tvorba inzerce, hledání nových zdrojů
- osobní pohovory s uchazeči o zaměstnání
- komunikace s polskými úřady práce
- asistence při nástupech zaměstnanců do firem
- administrativa spojená s nástupy zaměstnanců
- péče o zaměstnance
- koordinace na směnách u klienta

Požadavky
- znalost polštiny a češtiny na pokročilé úrovni
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- vysoká míry flexibility (časová, prostorová)
- zkušenosti na pozici koordinátora/náboráře a zkušenosti z výroby velkou výhodou!
- lidský přístup
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- ŘP skupiny B

Informace
Benefity:
- zázemí profesionální společnosti
- zaškolení na pozici, předání našeho know-how
- bonus závislý na výkonu a plnění ukazatelů KPIs
- až 26 dní volna
- 2 sick days
- stravenky 80 Kč/den
- flexipasy 1000 Kč/měs.
- moderní kanceláře v centru Plzně
- občerstvení na pracovišti
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v polském a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektový koordinátor/náborář

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 25000 - 40000,- Kč/měs
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Sládková Hana
E-mail: Sládková Hana
Telefon: 606640304

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.