Projektový koordinátor/náborář

Pracovní místo ( Projektový koordinátor/náborář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky? Hledáme právě TEBE na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/NÁBORÁŘ pro polský trh. Budeš pracovat přímo pro nás, tedy špičkovou personální agenturu!

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

PRACOVNÍCI OSTRAHY PRACOVNÍCI OSTRAHY - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned, firma zajišťuje uniformu a zaškolení, náborový příspěvek 3.000 kč. Požadavky: výpis z rejstříku trestů. Kontakt: telefonicky. Volné místo pracovníci ostrahy ...
S.K. security s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

Pracovník/pracovnice na zpracování a balení hub Měsíční zaškolení v hodinové mzdě. Úkolová mzda dle výkonu 17000,- až 24000,- Kč. Měsíční bonusový kupón v hodnotě 1000,- Kč. Náborový příplatek 15000,-Kč. Zájemci se mohou hlásit na tel. 778 727 709 a domluvit si osobní schůzku. Požadujeme ...
ČESKÉ HOUBY a.s. Soběslav, Inzerováno včera

Sběrač/sběračka hub Měsíční zaškolení v hodinové mzdě. Úkolová mzda dle výkonu 17000,- až 24000,- Kč. Měsíční bonusový kupón v hodnotě 1000,- Kč. Náborový příplatek 15000,-Kč. Zájemci se mohou hlásit na tel. 778 727 709 a domluvit si osobní schůzku. Požadujeme ...