Elektro-údržbář

  • Pilsen

Pracovní místo ( Elektro-údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste elektrikář s platnou vyhláškou 50§7?
Máte zkušenosti s pravidelnou údržbou výrobních strojů a zařízení?

Hledáte zajímavou pracovní nabídku v oboru elektro s různorodou náplní práce?

Pokud ano, jste náš člověk - hledáme šikovné elektro-údržbáře!

Jako elektro-údržbář budete mít na starosti:
- podílení se na plánu elektro-údržby
- reporting o prováděných úkonech údržby
- zajištění pravidelné údržby výrobního zařízení, odstraňování závad, provádění preventivních prohlídek
- spolupráci s externími servisními společnostmi
- technickou podporu při zavádění nových výrobních projektů do provozu
- spoluúčast na 5S aktivitách
- spoluúčast na návrzích pro zefektivnění výroby