Řidič mezinárodní dopravy - Německo

Pracovní místo ( Řidič mezinárodní dopravy - Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, společnost poskytující vnitrostátní a mezinárodní kamionovou přepravu, hledáme kandidáty na pozici Řidič mezinárodní dopravy - Německo.

Popis pozice:

Řidič MKD CE pro mezinárodní přepravu (převážně Německo)
Jezdí se obvykle 2 víkendy mimo ČR, poté mu náleží odměna 35tis Kč čistého
V turnusech možnost 3 000 EUR za dva měsíce (83 tis. Kč) + bonusy za naftu

Řidič MKD C pro mezinárodní přepravu (převážně Německo)
Jezdí se obvykle celý týden, víkend doma
Kmenoví pracovníci 23 tis. Kč + bonusy za naftu + 13. plat

Řidič MKD CE pro denní linku do Německa
Každý den doma (dvakrát v týdnu přenakládají kvůli AETRu naši technici)
Odměna 25 tis Kč + bonusy za naftu + 13. plat

Požadujeme:

Řidičský průkaz CE
Profesní průkaz, karta do tachografu
Platné školení, zdravotní prohlídka
ADR výhodou

Nabízíme:

Vlastní dílna, technici.
Tahače MB (nové 0-3 roky), DAF (nový), Renault (starší cca 5 let).
Vše v provedení největší možné kabiny
Nafta je normovaná pro daný typ vozidla a zátěž (tunokilometry) + 10% na špatný styl jízdy.
Pokud se vejdete dostáváte bonusy v penězích nebo tankovací kartu na naftu za ceny firmy (1-6 Kč proti ceny z totemu)
Vyžadujeme dodržování AETRu, ale i jeho využívání
Přibližný měsíční plat 28-42 tis. Kč

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhod