TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ

Pracovní místo ( TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Obsazujeme pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ na Žatecku.

Vaším úkolem jako technika nových projektů bude:

- jednání s dodavateli a vedení časových plánů,
- aktivovat zařízení a provádět přípravy pro nové výrobní linky,
- vést dokumentaci k sériové výrobě.

Další volná místa

MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti plastů. Hledáme uchazeče na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE Náplň práce: - koordinace oddělení údržby - tvorba plánů údržby - tvorba technické ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

TECHNOLOG VÝROBY | AUTOMOTIVE Máte zkušenosti z výrobní společnosti a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Pro středně velkou výrobní společnost v okrese Kladno hledáme: TECHNOLOGA VÝROBY | AUTOMOTIVE Zašlete nám svůj životopis, spojíme se s Vámi a prodiskutujeme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

elektrikář, elektronik Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně. Platná vyhláška 50/1978 sbírky § 6, základní znalosti v oblasti techniky pohonů a programovatelných automatů CNC, orientace v řídících systémech, elektrotechnické dokumentaci, znalost německého jazyka výhodou, ...
Lindner Türen - Fassaden s.r.o. Ostrov, Inzerováno včera