PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY

Pracovní místo ( PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost ve výrobě v oblasti plastů?
Umíte anglicky a chcete najít uplatnění v blízkosti Českých Budějovic?

Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- provádění testování nových výrobků/forem na vstřikolisech
- testování pro validační účely včetně předvýrobní dokumentace
- koordinace procesních změn – FMEA
- koordinace reklamačního procesu
- statistické a analytické vyhodnocování výrobních procesů
- vzorkování a uvolňování do výroby
- úzká spolupráce s výrobním a projektovým týmem
- komunikace se zákazníky, úpravy dle specifikace
- optimalizace výrobních procesů na vstřikolisech Engel, Arburg, Wittmann Battenfeld