REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč

  • České Velenice

Pracovní místo ( REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY, až 45 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost se ZÁKAZNICKOU KVALITOU/PÉČÍ O ZÁKAZNÍKY ve výrobní společnosti, domluvíte se anglicky nebo německy, jste technicky zaměření a baví Vás výjezdy na služební cesty? V případě odpovědi ANO Vám nabízíme zcela jedinečnou šanci se ucházet o pozici REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Náplň práce:
- péče o svěřené zákazníky (plánování, realizace pravidelných setkání, ověřování stavu kvality, prezentace akčních plánů)
- reporting
- zpracování a podpora při řešení zákaznických reklamací u zákazníků (8D reporty, zasílání vadných dílů, vzorků, akční plány, změny)
- příprava a předávání akčních plánů, časového harmonogramu stanovených opatření, kontrola jejich věcné správnosti a účinnosti
- zlepšování svěřených procesů
- iniciování blokování produktů a procesů