Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PLÁNOVAČ/KA VÝROBY s NJ

Pracovní místo ( PLÁNOVAČ/KA VÝROBY s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hovoříte aktivně NJ, setkal/a jste se již s programem SAP ? Pak pro Vás máme pozici v oblasti plánování výroby, kde budete určovat a kontrolovat materiál pro výrobu, vybírat nástroje a stroje pro výrobu a celkově budete vypomáhat v zajištění plynulosti výrobního procesu.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Dispečer pro mezinárodní přepravu - Kladno * Řízení, plánování a organizování přeprav * Vytěžování vlastních vozidel * Komunikace se zákazníky a řidiči * Plánování vytížení a tras vozidel * Dohled nad realizací zakázek * Vedení příslušné dokumentace * Řešení operativních úkolů
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Supervizor výroby | Automotive Baví Vás plánování, organizování, řízení? Máte zkušenosti s vedením týmu ale angličtina není Vaší silnou stránkou? Tak pak neváhejte, je tady nabídka právě pro Vás! SUPERVISOR VÝROBY
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Vedoucí výroby - kovovýroba (automotive) Náš klient, zahraniční výrobní společnost (tier 1 subdodavatel pro automobilový průmysl) hledá vhodného pracovníka na pozici Vedoucí výroby - kovovýroba. Váš úkol:
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit