Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU GYNEKOLOGIE

LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU GYNEKOLOGIE

Odeslat

Pracovní náplň
nabízíme práci na moderně vybavených pracovištích, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost ubytování, výhodné platové podmínky, hlásit se u MUDr. Bronislava Sedláčka, náměstka pro LP, tel. č. 554 690 280, e - mail : sedlacek.bronislav@szzkrnov.cz, www.szzkrnov.cz.
Volné místo lékař - lékařka se specializací v oboru gynekologie pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU GYNEKOLOGIE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Ulice: I. P. Pavlova 552
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Bravencová
E-mail: bravencova.lenka@szzkrnov.cz
Telefon: +420 554 690 737

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace