VEDOUCÍ SKLADU Ɩ služební automobil

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADU Ɩ služební automobil ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme rodinná společnost, která hledá šéfa pro svůj sklad. Máme cca 4tis. metrů čtverečních skladovací plochy a bohužel nám chybí systém. Proto hledáme kandidáta, který má zkušenosti jako vedoucí skladu a nebude se bát nastavit změny, které jsou pro nás tolik nezbytné. Pokud máš zkušenosti z výrobní, nebo logistické společnosti na obdobné pozici, jsi náš člověk.
Nabízíme zcela unikátní prostředí malé nevýrobní společnosti, která stále roste. Jsou pro nás velmi důležité vztahy na pracovišti, pohodový přístup a rodinná atmosféra. Nepočítej, že budeme chtít 100 hodin přesčasů každý měsíc, pracujeme od 7:00 do 15:30 a víkendy volné. Času na rodinu a přátele ti tedy zbude dostatek.

Co bude náplň práce?

Zodpovědnost za celkový provoz skladu
Řízení příjmu, expedice
Vedení 10ti podřízených
Zvyšování efektivity
Zavádění nových postupů a procesů