Grafton Recruitment s.r.o. Obchodní ředitel VYSOČINA, 90 000 Kč/měs.

Obchodní ředitel VYSOČINA, 90 000 Kč/měs.

Pracovní náplň
Hledáme zkušeného obchodního ředitele s náležitým obchodním drivem a zkušenostmi ideálně z výrobní firmy.

Co Vám nabízíme? Stabilní fungující byznys do začátku, jeho rozvoj, stejně tak jako zajetý tým obchodníků a zákaznického servisu. Přihodíme možnost budování nových obchodních sítí a rozhodně vlastní zodpovědnost za dosažení úspěchů a poskytnutí všeho potřebného pro jejich splnění.

Cestování Vás čeká, bez toho se asi žádná obchodní pozice neobejde, ale převážně budet v sídle firmy na Vysočině.

Požadavky
- zkušenosti z pozice obchodní ředitele alespoň 3 roky
- angličtina na výborné úrovni
- další jazyky velkou výhodou

Nabízíme
- pracovní příležitost ve stabilní firmě
- manažerské ohodnocení

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní ředitel VYSOČINA, 90 000 Kč/měs.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 80000 - 95000 CZK
Lokalita: Kraj Vysočina
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.