Dřevo complet, s.r.o.

Administrativní pracovnice/ -ík

Pracovní náplň
Přijmeme pracovnici/pracovníka do administrativy na záskok za mateřskou dovolenou. Zkušenost s účetním programem Pohoda, fakturací, nebo dispečinkem kamionové dopravy vítány.

Požadavky
Znalost práce na PC, WORD, EXCELL, učenlivost.
Nekuřák

Nabízíme
Práci v menším kolektivu, 22.000,- Kč

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrativní pracovnice/ -ík

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat 22000 CZK , Měsíc
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Dřevo complet, s.r.o.
Ulice: Dřevařská 476
Město: Hradec Králové
PSČ: 50003

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: M. Poláková
E-mail: marketa.polakova@drevocomplet.cz
Telefon: 495 432 095

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dřevo complet, s.r.o.