KOVONA SYSTEM, a.s. Strojník operátor automatických linek

Strojník operátor automatických linek

Pracovní náplň
Mezi hlavní činnosti strojníka operátora automatických linek patří obsluha, seřizování a údržba
automatické balící linky.

Požadavky
ÚSO s maturitou nebo ÚSO s maturitou a vyučením (strojírenství, elektro)

· Manuální zručnost, technické myšlení

· Znalost čtení ve výkresové dokumentaci

· Obsluha manipulační techniky

· Základní znalost práce na PC

· Smysl pro týmovou práci

· Samostatnost, rozhodnost

Nabízíme
Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Odpovídající platové ohodnocení

· Zaměstnanecké výhody

· Pracoviště v Českém Těšíně, třísměnný provoz

· Možnost nástupu ihned

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník operátor automatických linek

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.
Ulice: Průmyslová 2007
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01
Internet: www.kovona.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: job@kovona.cz
Telefon: 558 764 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVONA SYSTEM, a.s.
Informace
Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.