Ingtours, cestovní kancelář spol. s r. o.

Recepční hotelu

Pracovní náplň
Ubytování hotelových hostů, práce s hotelovým rezervačním systémem HORES, vystavování hotelových faktur, komunikace s hotelovými hosty.

Požadavky
- příjemné vystupování
- jazykové znalosti němčina ( podmínkou ) alespoň částečně
- znalost dalšího jazyka ( angličtina) výhodou
- znalost práce na PC a Windows
- služby 12 hodin i noční ( střídání )

Nabízíme
- práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
- možnost ubytování a stravování na hotelu
- odpovídající platové ohodnocení
- slevy na wellness služby hotelu
- prémie až do výše 100% základního platu podle ekonomických výsledků a pracovní aktivity

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční hotelu

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat 19000 - 25000 CZK , Měsíc
Lokalita: Česká republika
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ingtours, cestovní kancelář spol. s r. o.
Ulice: Benecká 921
Město: Vrchlabí
PSČ: 54301
Internet: www.ingtours.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Ing. Radka Fajstavrová
E-mail: radka.fajstavrova@ingtours.cz
Telefon: 606616299

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INGTOURS cestovní kancelář spol. s r.o.
Informace
Společnost působící v Krkonoších a vlastnící hotel v Harrachově.