International School of Brno o.p.s.

Administrativní pracovnice / pracovník v mezinárodní škole

Pracovní náplň
Vedení administrativní agendy na recepci v soukromé mezinárodní škole. Každodenní komunikace v AJ.

Požadavky
- práce na plný úvazek
- anglický jazyk na výborné úrovni
- znalost excell, word, google docs
- flexibilita
- nástup možný ihned

Nabízíme
- nadstandartní platové ohodnocení
- prázdniny
- skvělý kolektiv
- mezinárodní prostředí

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrativní pracovnice / pracovník v mezinárodní škole

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat 30000 CZK , Měsíc
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: International School of Brno o.p.s.
Ulice: Čejkovická 4339/10
Město: Brno
PSČ: 62800
Internet: www.isob.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Kateřina Mléčková
E-mail: katerina.mleckova@isob.cz
Telefon: 725488674

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: International School of Brno o.p.s.
Informace
Cílem International School of Brno –mezinárodní anglické školy je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajištuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.