Kosmetička

Pracovní místo ( Kosmetička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme šikovnou kosmetičku na HPP do kosmetického salonu Klinika krásy Anděl.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech Kontakt pro uchazeče: telefonicky 774 064 237, emailem na dobrenko@seznam.cz nebo osobně po předchozí telefonické domluvě mezi 10 a 12 hodinou. Požadavky - práce s laserem, radiofrekvence, premanentní makeup, kosmetický ultrazvuk. Jazykové znalosti ...
MARGARET CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK V UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍ - POKOJSKÁ Náplň práce: úklid pokojů; úklid sálů a konferenčních místností; pomocné práce v kuchyni; umývání nádobí; správa ložního prádla; praní prádla; žehlení; Nabízíme: stravenky; příspěvky na obuv, na kadeřníka a na jazykové kurzy, masáž, 1 noc v apartmá ...
Chateau Mcely s.r.o. Mcely, Inzerováno před 5 dny

KOsmetičky se zaměřením na permanentní make-up MVP: Lublaňská č.p. 1720/47, Nové Město Kontakt: Dráčková Libuše, tel.: 775 554 757 Náplň práce: -tvorba grafických návrhů dle tvaru obličeje klientů / kresby a implementace permanentního make-upu / pigmentace kůže ( vč. volby odstínu ...
United Foods Europe s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny