Traktorista, opravář zemědělských strojů

Pracovní místo ( Traktorista, opravář zemědělských strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
• Práce se špičkovou zemědělskou technikou
• Práce v rostlinné výrobě

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Traktorista / Řidič sk. C Pracoviště: Holetín 160. Požadavky: ŘP sk. T, ŘP sk. C vítán. Nabízíme: stravován Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem. Volné místo traktorista / řidič sk. c pro lokalitu Holetín.
Milan Svoboda Holetín, Inzerováno před 2 dny

Traktorista/tka, opravář/ka zemědělských strojů Kontakt telefonicky, e-mailem zemspol.dostalova@volny.cz nebo osobně na pracovišti. - vzdělání nerozhoduje, praxe výhodou - řidičský průkaz sk. B a T - stravenky, dovolená navíc - nástup možný ihned nebo dohodou. Volné místo traktorista/tka, ...
ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. České Meziříčí, Inzerováno před 3 dny

Traktorista a obsluha zemědělských strojů První kontakt: e-mail: ruzickova@sadytuchoraz.cz Požadujeme: - ŘP sk. T nebo E - znalost průklestu ovocných stromků - zkušenosti se sklízením ovoce - jablek - alespoň částečná znalost českého jazyka - praxe v oboru traktorista - čistý trestní ...
Sady Tuchoraz spol.s.r.o. Tuchoraz, Inzerováno před 3 dny