Traktorista, opravář zemědělských strojů

Pracovní místo ( Traktorista, opravář zemědělských strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
• Práce se špičkovou zemědělskou technikou
• Práce v rostlinné výrobě

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT + TRAKTORISTA třísměnný provoz 3,00 - 10,30 nebo 11,00 - 17,00 - nebo 18,30 - 01,00 dvousměnný provoz 3,30 - 10,30 nebo 15,30 - 21,30 PERSPEKTIVNĚ UBYTOVÁNÍ V MÍSTĚ Volné místo ošetřovatel hospodářských zvířat + traktorista pro lokalitu Nové Veselí.
ZDV Novoveselsko, družstvo Nové Veselí, Inzerováno před 2 dny

Opravář/ka zemědělských strojů - traktorista Místo výkonu práce: Stradouň 95 Pokud bude zájem, lze sloužit občas i o sobotě či v neděli. POŽADUJEME: ŘP sk. B a svářečský průkaz. ŘP sk. T - výhodou. NABÍZÍME: příspěvek na stravování, 13. plat. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném ...
AGRO JENIŠOVICE a.s. Jenišovice, Inzerováno déle jak týden

Opravář zemědělských strojů - traktorista Kontakt zasláním životopisu na e-mail zdobnice.as@tiscali.cz nebo telefonicky. - SOU v oboru opravář zemědělských strojů nebo obdobném oboru - praxe v oboru výhodou - řidičský průkaz sk. T - výhodou svářečský a strojnický průkaz - fyzická zdatnost ...
ZDOBNICE a.s. Slatina nad Zdobnicí, Inzerováno déle jak týden