Učitelka v mateřské škole

Pracovní místo ( Učitelka v mateřské škole ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mateřská škola ve Velichovkách přijme od 1.1.2018 učitelku na úvazek 0,7 k zajištění překrývání pedagogů. Nabízíme zařazení do 8.platové třídy na dobu určitou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Služby zákazníkům

Další volná místa

Učitelka MŠ První kontakt: Hrčkuláková Kamila Mgr., tel.: 724 157 066, v odpoledních hodinách, e-mail: zs.a.ms.becvary@seznam.cz, osobně: Bečváry 49, po telefonické dohodě. Výuka ve třídě mateřské školy. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na obědy, ...
Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín Bečváry, Inzerováno před 4 dny

Asistent pedagoga První kontakt: e-mail: zszehun@seznam.cz. Jedná se o jeden celý úvazek - z toho asistent pedagoga ZŠ 0,5 úvazku, asistent pedagoga ŠD 0,25 úvazku a učitel/ka MŠ 0,25 úvazku. Přednost mají uchazeči s odpovídající kvalifikací. Volné místo asistent ...
Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín Žehuň, Inzerováno před 4 dny

Učitel/ka přírodopisu, popřípadě i chemie Místo výkonu práce Pardubice - Polabiny. Krátkodobé zamětnání na dobu určitou 3.12.2018 - 28.2.2019 Učitel/ka PŘ + CH po dobu nemoci, tj. 2 - 3 měsíce, plný úvazek 22 hodin Místo je vhodné i pro absolventy, studenty VŠ či důchodce. Požadujeme: ...
Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 Pardubice, Inzerováno před 4 dny