ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o. POKLADNÍ / ADMINISTRATIVA OBCHODU (Plzeň)

POKLADNÍ / ADMINISTRATIVA OBCHODU (Plzeň)

Pracovní náplň
provádění pokladních transakcí – hotovostní a bezhotovostní platby
administrativní práce související s provozem kanceláře obchodu, včetně zákaznického servisu
hmotná zodpovědnost
komunikace se zákazníky, skladem a finančním oddělením centrály společnosti
spolupráce s ostatními pracovníky na pobočce

Požadavky
ukončené středoškolské vzdělání
praxe na obdobné pozici výhodou
uživatelská znalost práce na PC podmínkou
pečlivost, spolehlivost
příjemné vystupování, orientace na zákazníka
časová flexibilita

Nabízíme
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
důkladné zaškolení
moderní pracovní prostředí
slevové bonusy na zboží
stravenky
odpovídající finanční ohodnocení
dovolená navíc nad zákonný rámec

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ / ADMINISTRATIVA OBCHODU (Plzeň)

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Ulice: Nákupní 444/6
Město: Praha 10 - Štěrboholy
PSČ: 10200
Internet: www.asko-nabytek.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marcela Hlavová
E-mail: Marcela.Hlavova@asko.net
Telefon: 222 810 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Informace
Společnost ASKO - NÁBYTEK provozuje řetězec velkoprodejen a e-shop s bytovým, zahradním a kancelářským nábytkem.