SKLADNÍK (Centrální sklad / mzda až 27 000 Kč)

Pracovní místo ( SKLADNÍK (Centrální sklad / mzda až 27 000 Kč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- podílí se na fyzických operacích spojených s naskladněním a vyskladněním zboží centrálního skladu a E-Shopu
- zodpovídá za fyzický příjem a výdej zboží
- práce s čtečkou na čárové kódy
- obsluha VZV
- kontroluje zboží při naskladnění
- zodpovídá za SPRÁVNÉ uložení zboží na určeném místě a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SKLADNÍK MRAZÍREN Náplň práce: - naskladňování a vyskladňování suroviny. PRÁCE V RIZIKU CHLADU Denní směny od pondělí do pátku. Požadujeme: ŘP sk. B, oprávnění na VZV. Volné místo skladník mrazíren pro lokalitu Písek.
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. Písek, Inzerováno včera

SKLADNÍK BOURÁRNY Náplň práce: - naskladňování suroviny, vážení suroviny, výběr suroviny, obsluha PC, obsluha svážecího výtahu Pracovní doba: Neděle až čtvrtek od 6:00 hod. Nabízíme: závodní stravování, možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny, firemní akce. První ...

Vedoucí samostatného skladu a logistiky Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, dlouhodobé pracovní uplatnění, profesní a manažerský rozvoj / Požadujeme: praxi ve vedení skladového hospodářství, organizační a manažerské schopnosti, aktivní přístup ke svěřeným úkolům / Vhodnější pro ...
KARSIS s.r.o. Benešov, Inzerováno včera