automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
automechanik nákladních vozů

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

řidič nákladního automobilu Požadujeme: - SOU - automechanik, ŘP sk C, E - 3 roky praxe jako řidič - výhodou: strojní průkaz, praxe mechanika, praxe ve stavebnictví Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní rodinné společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou. Způsob prvního ...
Raeder & Falge s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 3 dny

Automechanik místo výkonu práce: Výpadová č.p. 157, Lahovice, 159 00 Praha 5 Kontakt: Hůrka Jiří Ing., tel.: 724422282 Požadujeme vyučení v oboru, praxi min. 2 roky, výpis z RT. Mobilní telefon, prémie,benefity,pracovní oblečení Volné místo automechanik pro ...
Lubomír Polanský Praha, Inzerováno před 3 dny

automechanik Požadujeme: vyučen v oboru nebo ve strojírenství - ŘP min skupiny B - 5 let praxe v opravách osobních aut a dodávek - Manuální zručnost a časová flexibilita Nabízíme: práce ve stabilní rodinné společnosti, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké ...