automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
automechanik nákladních vozů

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ NÁKLADNÍCH VOZŮ AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ NÁKLADNÍCH VOZŮ Pracovní smlouva na 1 rok, poté prodloužení. ŘP sk. C - výhodou, svářečský průkaz CO - velkou výhodou, praxe v oboru min. 1 rok, zkušenost s montáží všech druhů nástaveb vítána, požadujeme flexibilitu a ...
AUTO HELUS s.r.o. Most, Inzerováno včera

Mechanici, zámečníci Pozice: mechanici, zámečníci Vhodné pro absolventy různých technických oborů (zámečníci, automechanici, instalatéři, elektrikáři apod.) Požadujeme: - manuální zručnost - základní orientaci ve výkresové dokumentaci - pečlivost, pracovitost, ...
FILAMOS, s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

Automechanik užitkových a nákladních vozů Místo výkonu práce: Nýřany Náplň práce: - oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav Požadujeme: - výuční list v oboru automechanik - ŘP skupiny B, C - samostatnost, schopnost pracovat v týmu - časová flexibilita Nabízíme: - dobrý ...
KOMERSIA WEST s.r.o. Nýřany, Inzerováno před 2 dny