IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě

Pracovní místo ( IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
obchodní komunikace se zahraničními zákazníky
programování v php, linux, jawa
webmaster - údržba, správa a vývoj našich eshopů
správa firemní počítačové sítě
drobné grafické práce, práce s plotrem
focení katalogů a zpracování obrázků

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

junior programátor místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456, 438 01 Žatec Náplň práce: Samostatná práce na menších projektech,. Analýza. Kódování.Testování, účast na implementacích Spolupráce se senior programátorem na větších projektech.Učení Požadujeme: Základní ...
Sittardia s.r.o. Žatec, Inzerováno před 2 dny

Programátor operačních systémů, Programátor operačních systémů radiových sítí, v Požadujeme: VŠ vzdělání s praxí ve vedoucích pozicích v realizačních týmech real-time systémů, teorií testování softwaru, nebo certifikací softwaru, vývojem softwaru, správ počítačových sítí, nejlépe s praxí v mezinárodní společnosti. Jazykové ...
ALTESO s.r.o. Velká Dobrá, Inzerováno před 3 dny

Programátor/-ka webových aplikací Požadované znalosti: - výborná znalost návrhu databází - výborná znalost php nebo .net + ochota učit se novému - programátorské myšlení a pečlivost - základní znalosti HTML + CSS Výhodou je: - podrobná znalost MS technologii C#, MSSQL - znalost ...
Anawe s.r.o. Litvínov, Inzerováno před 5 dny