IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě

Pracovní místo ( IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
obchodní komunikace se zahraničními zákazníky
programování v php, linux, jawa
webmaster - údržba, správa a vývoj našich eshopů
správa firemní počítačové sítě
drobné grafické práce, práce s plotrem
focení katalogů a zpracování obrázků

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ Kontakt: píMilotová Karin, tel.: 702 012 901, 353 223 048 8.00 hod. - 15.00 hod.), e-mail: milotova@lithium.cz Požadujeme: - znalost PHP, MVC a MySQL, - znalost Git, ORM, JS, Nette/Laravel/Yii výhodou. Náplň ...
LITHIUM a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici Programátor. Požadavky na uchazeče: - VŠ nejlépe v oboru informační technologie se zaměřením na databázové systémy - Zkušenosti v programování ...
M - PRO spol. s r.o. Most, Inzerováno včera

PROGRAMÁTOR/KA ROBOTŮ KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN) V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mlegler@svq-czech.cz Místo výkonu práce - SVQ Czech s.r.o., Rudé armády č.p. 346, 431 44 Droužkovice PROGRAMÁTOR/KA ROBOTŮ KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN) - m/ž Popis pozice: - programování a ...
SVQ Czech s.r.o. Droužkovice, Inzerováno včera