INDIVIDUAL BIKE s.r.o.

IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě

Pracovní náplň
obchodní komunikace se zahraničními zákazníky
programování v php, linux, jawa
webmaster - údržba, správa a vývoj našich eshopů
správa firemní počítačové sítě
drobné grafické práce, práce s plotrem
focení katalogů a zpracování obrázků

Požadavky
znalost angličtiny slovem i písmem

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: IT specialista a programátor/obchodní manažer v jedné osobě

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat 25000 - 40000 CZK , Měsíc
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: INDIVIDUAL BIKE s.r.o.
Ulice: Kmochova 2430/19
Město: Chomutov
PSČ: 43003

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Milan Seeman
E-mail: Milan Seeman
Telefon: 774292140

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INDIVIDUAL BIKE s.r.o.
Informace
Výroba a velkoobchodbní prodej jízdních kol a komponentů pro jízdní kola