Autoklempíř

Pracovní místo ( Autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> opravuje karosérie a chladírenské boxy
> pracuje od pondělí do pátka ve dvousměnném provozu: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Automobilový průmysl

Další volná místa

autoklempíř vyučení v oboru, praxe na obdobné pozici výhodou, odolnost vůči stresu, spolehlivost, systematičnost, klempířské opravy osobních a užitkových vozidel, zaslat životopis na e-mail Volné místo autoklempíř pro lokalitu Průhonice.
Pyramida Průhonice PLUS s.r.o. Průhonice, Inzerováno před 3 dny

autoklempíř Moderní autorizovaný autoservis přijme autoklempíře s praxí. Odborné požadavky: vyučení v oboru. Všeobecné požadavky: odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa, spolehlivost a loajalita, trestní bezúhonnost. Nabízíme: práci s ...
Auto Radlík, s.r.o. Jílové u Prahy, Inzerováno před 3 dny

zámečník - svářeč Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: vyučení v oboru zámečník, autoklempíř, opravář zemědělských strojů výhodou, svářečský průkaz CO2, orientace ve výkresové dokumentaci. Možno absolvent. Pracovní doba Po-Pá 6:30-15:00 hod. Osobní kontakt po ...
BENEDIO s.r.o. Benešov, Inzerováno před 6 dny