CIVOP s.r.o.

Specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO

Pracovní náplň
• Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
• Podílet se na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
• Podílet se na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání
• OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
• OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
• ŘP sk. B
• Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme
•Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
•Služební automobil pro soukromé použití
•Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
• Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
• Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce
• Výraznou možnost odborného růstu v týmu desítek odborníků BOZP a PO

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Plzeňský kraj, Praha, Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: CIVOP s.r.o.
Ulice: K lindě 700/3
Město: Praha
PSČ: 19015

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Dvořáčková Kateřina
E-mail: Dvořáčková Kateřina
Telefon: 739527768

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli