KOVONA SYSTEM, a.s. Obchodní zástupce - kovovýroba

Obchodní zástupce - kovovýroba

Pracovní náplň
- Aktivní vyhledávání zákazníků a nových obchodních příležitostí
- Zpracování poptávek, kalkulace cen, tvorba nabídek
- Poskytování technických informací zákazníkům
- Kompletní vedení obchodních vztahů

Požadavky
- Obchodní myšlení, kreativita, samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup
- Středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo příbuzném
- Zkušenosti v oblasti prodeje výhodu
- Výborné komunikační, prezentační dovednosti
- Anglický jazyk slovem i písmem, další jazyk výhodou (němčina, ruština)
- Řidičský průkaz skupiny „B“
– ochota cestovat

Nabízíme
- Zázemí silné společnosti s kanceláří v Českém Těšíně
- Motivující finanční ohodnocení
- Zajímavou a kreativní práci s možností seberealizace
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování ve společnosti
- Jazykové kurzy
- Nástup IHNED

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce - kovovýroba

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup, Strojírenství
Pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.
Ulice: Průmyslová 2007
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01
Internet: www.kovona.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: 558 764 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVONA SYSTEM, a.s.
Informace
Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.