KOVONA SYSTEM, a.s. PROCESNÍ INŽENÝR

PROCESNÍ INŽENÝR

Pracovní náplň
· Optimalizace linek a pracovišť, uspořádání pracoviště, štíhlý layout
· Redukce nákladů ve všech podnikových procesech (lean production)
· Analýza a měření práce, stanovení objektivní normy, měření a zvyšování produktivity strojů a lidí (využití metod MOST, SMED, 5S)
· Optimalizace výrobních procesů
· Spolupráce při zavádění Štíhlé výroby
· Kontrola a úpravy technologických procesů
· Efektivní řízení změn a vedení projektů ve firmě
· Technická podpora při zavádění nové výroby (layout)
· Rozvoj systémů TPM, 5S
· Interní audity TPM, 5S
· Spolupráce s odděleními výroby, kvality, vývoje a logistiky
· Školení pracovníků (dělníků, předáků, mistrů výroby apod.)

Požadavky
· VŠ, SŠ strojírenství nebo technický směr
· Výhodou praxe 2 roky v procesním inženýrství
· Výhodou znalosti z oblasti Štíhlé výroby
· Výhodou komunikativní znalost anglického jazyka
· Proaktivita a orientace na výsledek
· Schopnost jednat s lidmi a zvládat stres
· Organizační schopnosti, projektové myšlení
· Znalost CAD systému

Nabízíme
· Zajímavou a perspektivní práci
· Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
· Motivující mzdové ohodnocení
· Zaměstnanecké benefity
· Zázemí prosperující společnosti
· Možnost nástupu ihned

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROCESNÍ INŽENÝR

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.
Ulice: Průmyslová 2007
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01
Internet: www.kovona.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: 558 764 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVONA SYSTEM, a.s.
Informace
Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.