Elektromechanik strojů a zařízení

Pracovní místo ( Elektromechanik strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezi hlavní úkoly elektromechanika patří zabezpečení elektroúdržby strojů a zařízení,
rozvodů kabelů, instalací nových zařízení.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ZÁMEČNÍCI VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Zkušenosti v oboru podmínkou. Zkrácený pracovní úvazek, mzda od 81 Kč/hod. dle ...
Mechanika Prostějov 97, družstvo Prostějov, Inzerováno před 2 dny

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Zkušenosti v oboru a svářečský průkaz podmínkou. Zkrácený pracovní úvazek, mzda až ...

BEZPEČNOSTNÍ TECHNICI VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Požadavky: zkušenosti s BOZP podmínkou. Pracovní doba: Po-Pá, pracovní úvazek 10 ...