KOVONA SYSTEM, a.s. Technolog

Technolog

Pracovní náplň
Mezi hlavní úkoly technologa patří zpracování přímých nákladů na výrobu nových výrobků, tvorba technologické dokumentace a vedení agendy dokumentace, spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru Strojírenství
- znalost čtení ve výkresové dokumentaci
- výborná znalost páce PC - MS Office (Excel, Word, Power Point), znalost 3D CAD systémů výhodou (Invetor, SolidWorks)
- 2 roky praxe na obdobném pracovním místě
- znalost anglického jazyka
- kreativta, logické uvažování, smysl pro týmovou práci, rozhodnost, samostatnost, komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- zázemí prosperující společnosti
- odboré zaškolní a systém stálého vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody
- pracoviště v Českém Těšíně
- možnost nástupu ihned
- mzda od 30 000,-

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technolog

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.
Ulice: Průmyslová 2007
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01
Internet: www.kovona.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: 558 764 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVONA SYSTEM, a.s.
Informace
Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.