Technolog

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezi hlavní úkoly technologa patří zpracování přímých nákladů na výrobu nových výrobků, tvorba technologické dokumentace a vedení agendy dokumentace, spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Svářeč kovů Nástup možný IHNED. Náplň práce: sváření silných ocelových plechů (až 200 mm) Požadujeme: vyučení ve strojním oboru; orientaci ve výkresové dokumentaci; praxi ve sváření; platný svářečský průkaz; zkoušky dle EN 287-1 pro technologii 135 (MAG) nebo ...
PSP Machinery s.r.o. Přerov, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘ A16 z:4/12/2017 a:21/2/2018 HPP na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou. Ranní směna 6:00 -14:30 hod., odpolední směna 14:00 - 22:30 hod., noční směna 22:00-6:30 hod. Elektrikář vykonává v provoze běžnou údržbu a opravy strojní ...
EKOMILK a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Technolog výkovků a výlisků s němčinou Z:7.11.2017. A:22.2.2018.Místo výkonu práce Studénka. Upřesňující informace: Zajišťuje komplexní technologickou a normotvornou činnost v oblasti výkovků a výlisků, která má za cíl efektivní, kvalitní a bezpečné provedení výrobků v průběhu všech etap ...
MSV Metal Studénka, a.s. Studénka, Inzerováno včera