Technolog

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezi hlavní úkoly technologa patří zpracování přímých nákladů na výrobu nových výrobků, tvorba technologické dokumentace a vedení agendy dokumentace, spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Obsluha solárního studia Pracoviště: Dukelská č.p. 1052/1, Olomouc. Hledáme obsluhu do solárního studia. Požadujeme pozitivní vztah k péči o tělo, fyzickou zdatnost, všeobecný přehled v oblasti kosmetiky, znalost práce s PC, ŘP sk. B, znalost AJ výhodou. Vzdělání: Střední ...
IDEAL TECHNOLOGY s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Seřizovač lisů v plastikářské výrobě Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. NÁPLŇ PRÁCE: seřizování vstřikolisů pro lisování plastů, nasazení formy, rozjezd výroby, ukončení výroby, sundání nástroje, kontrola parametrů v průběhu sériové výroby, účast na vzorování nástrojů a aplikace ...
MB TOOL s.r.o. Lutín, Inzerováno včera

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Na vlčinci 16/3, Olomouc. Požadujeme: - Znalost technologie přípravy pokrmů a receptur - Zkušenosti s vařením ve velkém objemu výhodou - Nekonfliktní osobnost - Zdravotní průkaz podmínkou - ŘP sk. B výhodou Pracovní doba od 2:00 ...
FARMAK - GASTRO s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera