Kontrolní dělník

Pracovní místo ( Kontrolní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
K náplní práce kontrolního dělníka patří zejména provádění vstupní a výstupní kontroly, inspekční činnosti a předepsaných zkoušek dle kontrolních postupů, vedení příslušných záznamů. Dohlíží na dodržování zásad metrologické péče ve výrobě.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Montážní dělník - Frýdecko Jste manuálně zruční, učenliví a hledáte pracovní uplatnění? Máte zájem o práci v automobilovém průmyslu na montážní lince? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!! Náplň práce: - montáž komponentů pro autom.průmysl (ručních brzd, pedálových ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Pomocný stavební dělník z: 28.5.2018,a:10.8.2018, místo výkonu práce okres Nový Jičín s výjezdy na Opavsko. Náplň práce: Úklid suti, vyvážení suti, navážení štěrku, hutnění materiálu. Praxe není nutná. Kontakt se zaměstnavatelem po předchozí telefonické domluvě. Volné ...
Josef Bilý Fulnek, Inzerováno před 2 dny

Strojírenský dělník/ce STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE Nabízíme náborový příspěvek 5000,-Kč. Požadavky: - vyučení v oboru zámečník nebo klempíř - přesnost, odpovědnost, spolehlivost - ochotu pracovat s max. nasazením - praxe v oboru výhodou Nabízíme: Třísměnný provoz, ...
REMAK a.s. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 2 dny