KOVONA SYSTEM, a.s. Kontrolní dělník

Kontrolní dělník

Pracovní náplň
K náplní práce kontrolního dělníka patří zejména provádění vstupní a výstupní kontroly, inspekční činnosti a předepsaných zkoušek dle kontrolních postupů, vedení příslušných záznamů. Dohlíží na dodržování zásad metrologické péče ve výrobě.

Požadavky
- ukončené SOU nebo ÚSO s maturitou
- čtení výkresové dokumentace
- zkušenost s měřidly
- technické myšlení
- samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti
- odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody
- pracoviště v Českém Těšíně, třísměnný provoz
- možný termín nástupu: dle dohody

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kontrolní dělník

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.
Ulice: Průmyslová 2007
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01
Internet: www.kovona.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: 558 764 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVONA SYSTEM, a.s.
Informace
Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.