Technolog-programátor

Pracovní místo ( Technolog-programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- příprava technologických postupů
- příprava a odlaďování programu
- volba nářadí a nástrojů včetně sledování nákladů a vyhodnocování spotřeby
- spolupráce s nadřízeným výroby při přijímání nových zakázek a projektů

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ) KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ) - Místo výkonu práce: Komárov. Nástup možný ihned. Mzda dohodou (dle praxe). Požadavky: znalost EPLAN, znalost anglického jazyka. Zaměstnanecké výhody: výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, příspěvek na ...
BUZULUK a.s. Komárov, Inzerováno před 2 dny

Programátor Nástup možný ihned na 1 rok s možností prodloužení. POŽADAVKY: vzdělání v oboru programátor - zaměření elektro, vyhláška 50, praxe min. 2 roky. POPIS: programování PLC, optimálně v prostředí Schneider electric Příspěvek na stravování Kontakt: ...
ENVI-PUR, s.r.o. Soběslav, Inzerováno před 3 dny

Jiskřič na drátovce Náplň práce: Spolupracuje s technologem, konstruktérem a programátorem při přípravě elektroerozivní operace. Připravuje jednoduchý program. Odpovídá za nastavení technologických parametrů na stroji a provádí pravidelnou údržbu stanovenou výrobcem. ...
MODYNAS, s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 3 dny