číšník/servírka

Pracovní místo ( číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- objednávání jídel a výdej jídel a nápojů
- přímá komunikace se zákazníky
- úsměv a obsluha zákazníků :-)

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšníci a servírky Místo výkonu práce: Na zábradlí č.p. 205/1, Praha Kontakt:+ 420 731 142 038 po-pá 10-17 hodin, e-mail: info@pplstaffort.cz Jazykové požadavky: AJ-základní Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi, vítání ...
PPL Staffort s.r.o. Praha, Inzerováno včera

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Požadujeme: nemusí být vyučení v oboru - zaučíme! - zdravotní průkaz Pracovní doba: turnusové směny dle rozpisu směn vč. sobot a nedělí (neděle 1x za 14 dní). Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: obědy zdarma. První kontakt p. Kašper tel. 774 08 00 ...
Alena Kašperová Písek, Inzerováno před 2 dny

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Pracovní doba: turnusové služby 3 dny práce/3 dny volna (cca 9:30-20:30 hod.). Pracovní poměr dle dohody (PP, DPČ nebo DPP), s možností prodloužení Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru; vhodné i pro absolventy Nabízíme: stravování, možnost ...
ARNYON s.r.o. Zvíkovské Podhradí, Inzerováno před 2 dny