Přípravář výroby a logistik

Pracovní místo ( Přípravář výroby a logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zahraničních zákazníků a partneřů
- vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky
- zpracování účetních dokladů (skladových příjemek, výdejek, dod. listů, faktur)
- sledování příchozích plateb, vyhotovování výkazů a dalších ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR LOGISTIKY Jde o zásobování výrobních linek. Vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené. Hlásit se telefonicky v době 8.00-12.00 hod. nebo e-mailem. Volné místo operátor logistiky pro ...
Filipa, s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

KOORDINÁTOR NOVÉ LOGISTICKÉ POBOČKY Umíte hovořit plyně německy a logistika je Vaším šálkem kávy? Chcete se podílet na vzniku a vybudování zázemí nové pobočky nadnárodní logistické společnosti? Unás jste na správném místě! V pozici koordinátora od Vás očekáváme:
Grafton Recruitment s.r.o. Teplice, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

NÁKUPČÍ - AJ, NJ Cítíš se jako skvělý vyjednávač? Jsi hrdý na své skvělé znalosti anglického a německého jazyka? Pokud máš zkušenost z logistiky a jsi ve svém oboru opravdu schopný, neváhej se ozvat. Právě tebe totiž hledáme!
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny