Zámečník - mechanik výrobních strojů

Pracovní místo ( Zámečník - mechanik výrobních strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- montáž výrobních strojů nebo hydraulických a pneumatických zařízení
- údržba strojů a zařízení

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

zámečník Mzda 170 Kč/hod. Možno absolvent. PRVNÍ KONTAKT telefonicky na č. 605 536 686 - p. Marek Fiala - domluvit si schůzku. Volné místo zámečník pro lokalitu Blansko.
AB - WELDING s.r.o. Blansko, Inzerováno dnes

TOPENÁŘ, ZÁMEČNÍK NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY MÍSTO VÝKONU PRÁCE: F.V.Krejčího č.p. 405, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - praxe v oboru výhodou - ochota učit se novým věcem - zodpovědnost za vykonanou práci, samostatnost a flexibilitu - řidičský průkaz skupiny ...
TEZA, s. r. o. Česká Třebová, Inzerováno dnes

STROJNÍ ZÁMEČNÍK MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 2082, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - vyučení ve strojírenském oboru - praxe 1 rok NABÍZÍME: - podnikové stravování - 5 týdnů dovolené - možnost prodloužení PP na dobu neurčitou KONTAKT: paní Rybková, ...
Elektrizace železnic Praha a.s. Česká Třebová, Inzerováno včera