Zámečník - mechanik výrobních strojů

Pracovní místo ( Zámečník - mechanik výrobních strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- montáž výrobních strojů nebo hydraulických a pneumatických zařízení
- údržba strojů a zařízení

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK AUTOMECHANIK, vyuč. v oboru nebo studium na střední odborné škole, praxe není vyžadována, jedná se o automechanické a zámečnické práce, možnost stravování, prac. doba od 6.30 do 15.00 hod., Volné místo automechanik pro lokalitu Studenec.
HAVEL PLYN a.s. Studenec, Inzerováno včera

Montáž strojů a zařízení (Montážní dělníci ostatních výrobků) Pracovník provádí přípravu materiálu pro zámečnické práce, dále provádí montáž předem vyrobených dílů do strojních celků. Jedná se o práci manuálního charakteru s důrazem na přesnost, důslednost a kvalitu. Požadujeme: Pracovitost, dobrá pracovní ...
NPK Europe Mfg. s.r.o. Uhřínov, Inzerováno včera

Údržbář Osobní kontakt; Místo výkonu práce: Vikýřovická 402, Šumperk. Náplň práce: - veškeré opravy, kontroly, čištění a ostatní údržbářské práce strojů a zařízení celé společnosti. - úklid venkovních prostor, údržba zeleně. Požadavky: Platný svářečský ...
ECOPAK Logistic, spol. s r.o. Šumperk, Inzerováno včera