ošetřovatel dravých ptáků a sov

Pracovní místo ( ošetřovatel dravých ptáků a sov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Neposílejte nám e-maily – jsme v terénu a ne u počítačů. I Ty se můžeš stát součástí obrovského soukolí a můžeš s námi létat každý den. Provozujeme záchrannou stanici, zabýváme se rehabilitací dravců, vzděláváme mládež pro sokolnictví, odchováváme dravce a děláme mnoho dalších věcí spojených s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Vzdělávání, výuka a školství
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - zdravotní průkaz, ŘP sk. B, životopisy zasílat na e-mail: farma@holovsky.eu, pro bližší info zavolat na tel: 605 218 433 Volné místo ošetřovatel/ka hospodářských zvířat pro lokalitu Mořina.
Radim Holovský Mořina, Inzerováno včera

OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - KRMIČ/KA, DOJIČ/KA OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - KRMIČ/KA, DOJIČ/KA - místo výkonu: Liteň. Upřesňující informace: práce na rodinné farmě, krmení a dojení skotu, mzda dle dohody. Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, spolehlivost, možný profesionální růst, ŘP sk. T výhodou. ...
Martin Homola Liteň, Inzerováno před 2 dny

ošetřovatelé skotu - dojič/ka Pracoviště Okrouhlice Nutná vlastní doprava vzhledem k pracovní době. Dojení, péče o skot, chuť pracovat, udržování pořádku a čistoty na pracovišti, ubytování neposkytujeme, nejdříve domluvit telefonicky osobní schůzku. Volné místo ošetřovatelé ...
Bio Vavřinec s.r.o. Benešov, Inzerováno před 2 dny