ZAYFERUS, o.p.s. ošetřovatel dravých ptáků a sov

ošetřovatel dravých ptáků a sov

Pracovní náplň
Neposílejte nám e-maily – jsme v terénu a ne u počítačů. I Ty se můžeš stát součástí obrovského soukolí a můžeš s námi létat každý den. Provozujeme záchrannou stanici, zabýváme se rehabilitací dravců, vzděláváme mládež pro sokolnictví, odchováváme dravce a děláme mnoho dalších věcí spojených s ochrannou dravých ptáků. Přednášíme o dravcích a létáme pro pro národní parky, myslivce, školy, obecní úřady, letní tábory atd.
Nemáte rádi stereotyp? Máte už po krk práce v kanceláři? Máte rádi práci s lidmi? Vyhovuje vám manuální práce pod širým nebem? Vždycky jste toužili pracovat se zvířaty? Jste nekuřák? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli souhlasně, pak čtete tu pravou nabídku práce pro vás.
Důležité! Jedná se o časově velmi náročnou, sezónní práci. Od dubna do října budete mimo domov s dravými ptáky.

Požadavky
Požadujeme: samostatné myšlení, odolnost proti stresu, spolehlivost, pracovitost, schopnost pracovat v kolektivu, nekuřák, vztah k přírodě, fyzickou zdatnost, schopnost mluvení na veřejnosti a improvizace, řidičský průkaz spolu s praxí v řízení vozidla.
Důležité!
Jedná se o časově velmi náročnou, sezónní práci. Od dubna do října budete mimo domov s dravými ptáky. Podobná práce v ČR neexistuje – každý den je jiný a nikdy nevíme, kde skončíme. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a mimo domov. Máte-li o tuto práci zájem, velmi dobře si tedy rozmyslete, zda ji budete schopni zvládat s partnerem či domácím mazlíčkem (a to ideálně dříve než nám zavoláte). Informace o naší činnosti najdete také na webové stránce www.zayferus.cz nebo + 420 608 100 440, +420 777 759 075. Kdo má o práci u nás opravdu zájem, použije telefon. Neposílejte nám e-maily – jsme v terénu a ne u počítačů.

Nabízíme
Nabízíme
Velmi zajímavou práci po celé ČR.
Možnost starat se o velmi vzácné dravé ptáky.
Možnost vyzkoušet si práci „nanečisto“ s ubytováním přímo na naší základně.
Mzdové ohodnocení adekvátní vašemu výkonu.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ošetřovatel dravých ptáků a sov

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Lokalita: Česká republika
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZAYFERUS, o.p.s.
Ulice: Havlíčkova 429/16
Město: Kuřim
PSČ: 66434
Internet: www.zayferus.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Jiří Hrotek
E-mail: Jiří Hrotek
Telefon: 608 100 440

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZAYFERUS, o.p.s.