Kontex Trade International s.r.o. Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Pracovní náplň
Hledáme administrativní pracovnici nebo pracovníka v mezinárodní společnosti.

Emailová a telefonická komunikace, kompletace a archivace smluvní dokumentace, zákaznická podpora klientů
 a posouzení úvěruschopnosti žádosti o úvěr.  Import plateb do interního systému, vyplácení úvěru bezhotovostně na účet klienta.

Požadavky
SŠ vzdělání s maturitou
Dobré komunikační dovednosti
Pro klientský přístup
příjemné vystupování

Zodpovědnost
Odolnost vůči stresu
Uživatelská znalost MS Office, Excel, Internet

Nabízíme
Práci na HPP na dobu neurčitou
Práci v mezinárodní společnosti

Přátelský, mladý kolektiv

Zaškolení a podpora

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrativní pracovník/ce

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Služby zákazníkům, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Kontex Trade International s.r.o.
Ulice: Na Okruhu 488/27
Město: Praha 4
PSČ: 14200

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Šapovalova Světlana
E-mail: Šapovalova Světlana

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kontex Trade International s.r.o.
Informace
Společnost Kontex Trade International s.r.o. působí na českém trhu pod značkou Půjčka7 od roku 2011 a spadá do mezinárodního holdingu Aventus Group www.aventusgroup.eu s aktivitami v Litvě, Polsku, Gruzie a Lotyšsku. Základní činností naší společnosti je poskytování drobného financování soukromým osobám v České Republice.