Administrativní pracovník/ce

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme administrativní pracovnici nebo pracovníka v mezinárodní společnosti.

Emailová a telefonická komunikace, kompletace a archivace smluvní dokumentace, zákaznická podpora klientů
 a posouzení úvěruschopnosti žádosti o úvěr.  Import plateb do interního systému, vyplácení úvěru bezhotovostně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Služby zákazníkům
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

HR SPECIALIST with ENGLISH Hi! Are you looking for a job in HUMAN RESOURCES? Do you already have some experience in HR? Fluent in ENGLISH and GERMAN? Then we are looking for YOU !!! Join our international team ! What will you be doing as a HR SPECIALIST?
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

HR SPECIALIST with GERMAN Hi! Are you looking for a job in HUMAN RESOURCES? Do you already have some experience in HR? Fluent in ENGLISH and GERMAN? Then we are looking for YOU !!! Join our international team ! What will you be doing as a HR SPECIALIST?

FRENCH SPEAKERS listen up! Parlez-vous français? Are you a FRENCH speaker? Are you busy not working? It’s time for a change! You are looking for a job, we are hiring!