Administrativní pracovník/ce

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme administrativní pracovnici nebo pracovníka v mezinárodní společnosti.

Emailová a telefonická komunikace, kompletace a archivace smluvní dokumentace, zákaznická podpora klientů
 a posouzení úvěruschopnosti žádosti o úvěr.  Import plateb do interního systému, vyplácení úvěru bezhotovostně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Služby zákazníkům
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení Požadavky: - Fyzická zdatnost (pracovní doba 09-21h), časová flexibilita. Základní znalost asijských surovin v gastronomii podmínkou - bude ověřováno během výběrového řízení! V případě zájmu nás kontaktujte na email: tt@gutyfood.com s přiloženým ...
PQT Prosperity Invest s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Šička Hledáme pracovnice/pracovníky na pozici šička čalouněných sedacích souprav pro německého zákazníka. Požadujeme dobré zkušenosti se šitím v průmyslové výrobě. Možnost zajistit bydlení v místě. Volné místo šička pro lokalitu Stochov.
SBR TRADE, s.r.o. Stochov, Inzerováno včera

Dělník textilní výroby přípravář (převážně ruční) Hledáme pracovnice/pracovníky na pozici přípravář/ka pro textilní výrobu v šicí dílně čalouněných sedacích souprav pro německého zákazníka. Pro tuto pozici je potřeba zkušenost se strojovým šitím v průmyslové výrobě. Možnost zajistit bydlení v ...