Administrativní pracovník/ce

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme administrativní pracovnici nebo pracovníka v mezinárodní společnosti.

Emailová a telefonická komunikace, kompletace a archivace smluvní dokumentace, zákaznická podpora klientů
 a posouzení úvěruschopnosti žádosti o úvěr.  Import plateb do interního systému, vyplácení úvěru bezhotovostně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Služby zákazníkům
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

MISTR VE VÝROBĚ, až 35 000 Kč/měs. Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici mistra? Baví Vás vést a motivovat zaměstnance? Pak nám zašlete Vás životopis!
Grafton Recruitment s.r.o. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH, another language advantage Multilingual! Dynamic! Customer oriented! If you see yourself in such work environment and master ENGLISH language, apply for the job of EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH!
Grafton Recruitment s.r.o. Prosek, Plný úvazek, Inzerováno včera

PASIVNÍ LINKA, bankovní produkty BAVÍ VÁS MLUVIT A NECHCETE SE VNUCOVAT? Hledáme kandidáty na zákaznický servis. Budete v kontaktu převážně se stávajícími zákazníky společnosti. Pošlete nám svůj životopis a odstartujte kariéru v mezinárodní společnosti s finančními ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera