Administrativní pracovník/ce

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme administrativní pracovnici nebo pracovníka v mezinárodní společnosti.

Emailová a telefonická komunikace, kompletace a archivace smluvní dokumentace, zákaznická podpora klientů
 a posouzení úvěruschopnosti žádosti o úvěr.  Import plateb do interního systému, vyplácení úvěru bezhotovostně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Služby zákazníkům
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Produktový specialista #zkušenosti #oopp Prosperující firma zabývající se ochrannými pracovními pomůckami hledá zkušeného Produktového specialistu.
Grafton Recruitment s.r.o. Jeneč, Plný úvazek, Inzerováno včera

Logistik pro kosmetickou firmu Pro luxusní kosmetickou značku hledáme zodpovědného pracovníka logistiky, který bude mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera

Manažer/ka prodejny #food #Food Společnost se zvučným jménem do svého týmu hledá příjemného Manažera prodejny. Pokud máš zkušenosti na podobné pozici, víš, jak vést tým lidí, nelekneš se operativních úkolů a máš chuť pracovat, určitě čti dál.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera