MASTERFLEX Česko s.r.o. Přípravář výroby a logistik

Přípravář výroby a logistik

Pracovní náplň
- příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zahraničních zákazníků
- vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky
- zpracování účetních dokladů (skladových příjemek, výdejek, dod. listů, faktur)
- sledování příchozích plateb, vyhotovování výkazů a dalších administrativních úkonů dle pokynů nadřízeného

Požadavky
- VŠ nebo SŠ vzdělání , zkušenosti na pozici vnitřní služby nebo sekretářky výhodou
- velmi dobré znalosti NJ a AJ (ústní i písemné)
- flexibilnost, ochota učit se nové věci, dobré oraganizační schopnosti
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme
- zajímavou pozici s možností seberealizace u rozvoje nového projektu
- zázemí nadnárodního koncernu
- možnost profesionálního růstu
- sociální výhody a perspektivu

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Přípravář výroby a logistik

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat 30 000 - 37 000 CZK , Měsíc
Lokalita: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MASTERFLEX Česko s.r.o.
Ulice: Průmyslová 917
Město: Planá
PSČ: 34815
Internet: www.MasterflexGroup.com

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Michaela Lašková
E-mail: Michaela Lašková
Telefon: +420 374 629 469

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MASTERFLEX Česko s.r.o.
Informace
Německá akciová společnost s výrobním závodem v ČR, výrobce high-tech systému technických hadic pro vzduchotechniku, automobilový průmysl, strojírenství a letecky průmysl.