Přípravář výroby a logistik

Pracovní místo ( Přípravář výroby a logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zahraničních zákazníků
- vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky
- zpracování účetních dokladů (skladových příjemek, výdejek, dod. listů, faktur)
- sledování příchozích plateb, vyhotovování výkazů a dalších ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Projektoví manažeři Místo výkonu práce: Přestavlcká č.p. 1474 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: tel.: 326 706 600, e-mail: kissova@profsvar.cz Požadavky: - SŠ/VŠ technického směru - AJ/NJ na komunikativní úrovni - Zkušenosti v oblasti automobilového ...
PROF SVAR s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno včera

Operátoři logistiky, řidiči VZV Místo výkonu práce: Hala DC2, Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: 602 618 507 (8-14 h.) nebo osobně: Pražská brána 108, 296 01 Mladá Boleslav Volné místo operátoři logistiky, řidiči vzv pro lokalitu Kosmonosy.
SAPE BOHEMIA s.r.o. Kosmonosy, Inzerováno včera

Operátoři logistiky/řidiči VZV Místo výkonu práce: Hala DC2 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: 602 618 507 (8-14 hod.) nebo osobně: Pražská brána 108, 293 01 Mladá Boleslav Volné místo operátoři logistiky/řidiči vzv pro lokalitu Kosmonosy.
SAPE AUTOMOTIVE, s.r.o. Kosmonosy, Inzerováno včera