Přípravář výroby a logistik

Pracovní místo ( Přípravář výroby a logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zahraničních zákazníků
- vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky
- zpracování účetních dokladů (skladových příjemek, výdejek, dod. listů, faktur)
- sledování příchozích plateb, vyhotovování výkazů a dalších ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Vedoucí materiálového plánování Vedoucí materiálového plánování ODVĚTVÍ: nákup LOKALITA: Nýřany NÁSTUP: ihned NÁPLŇ PRÁCE: - Vedení cca 10 kolegů na oddělení materiálového plánování - Zodpovědnost za objednávání materiálu od dodavatelů tak, aby bylo zajištěno ...
Adecco Plzeň Nýřany, Plný úvazek, Inzerováno včera

Disponent logistiky - předsériová výroba Logistika je Vaše srdcová záležitost? Umíte dobře anglicky nebo německy, znáte prostředí automotive a máte zkušenosti s plánováním výroby? Aktuálně hledáme Disponenta logistiky - předsériová výroba
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Disponent logistiky | zákaznický servis Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Komunikace se zákazníky a plánování výroby je pro Vás denním chlebem? K tomu umíte dobře anglicky nebo německy a ovládáte SAP? Pak hledáme právě Vás!