Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

lékárník - asistent

Pracovní místo ( lékárník - asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Lékárna Rudná u Prahy přijme magistru farmacie a farmaceutickou laborantku, možno i zkrácený či variabilní úvazek. Příjemný a nekonfliktní kolektiv v lékárně s tradicí od I. republiky.
Zkušenosti s programem Lekis výhodou.
Kontakt:
Mgr. Mária Fišarová 603 205 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Junior Online Marketer - medical devices Máš vášeň pro marketing? Rád/a bys odstartoval svou kariéru v nadnárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou zdravotnických přístrojů? Seš aktivní a čekat v koutě na pracovní zadání je ti proti srsti? Pak určitě nemačkej křížek v rohu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistent prodeje Pracoviště Benešov Praxe v oboru vítána.V případě osobního kontaktu prosíme o vyplnění vstupního dotazníku na informacích v obchodním domě - poté bude uchazeč kontaktován. Volné místo asistent prodeje pro lokalitu Benešov.
Kaufland Česká republika v.o.s. Benešov, Inzerováno včera

Asistent prodeje Pracoviště Benešov Bonusový příplatek ke mzdě 2.000 Kč / měsíc po uplynutí zkušební doby.Praxe v oboru vítána. 5 týdnů dovolené, 13. plat, stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu Multisport (příspěvek na sportovní aktivity), motivující mzdové ohodnocení.V ...
Kaufland Česká republika v.o.s. Benešov, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit