PROJEKTOVÝ MANAŽER, ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER, ÚSTÍ NAD ORLICÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti elektro konstrukce?

Už Vás nebaví hektické prostředí automotive výroby?

Pracujte jako PROJEKTOVÝ MANAŽER pro dynamickou společnost na Orlicko-ústecku.

Čeká Vás:

- samostatné řešení přidělených projektů v elektrotechnické výrobě
- příprava a koordinace plánování, realizace výroby včetně její optimalizace
- zpracování simulací, analýz a zapracovávání změn do technické dokumentace
- kontrola technického provedení zakázek
- aplikace metod průmyslového inženýrství – Lean
- správa technické dokumentace a výkresů
- spolupráce při realizaci technických projektů
- jednání s dodavateli a ostatními odděleními