POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA- i ABSOLVENTI, 20-35 000 Kč, PARDUBICE

Pracovní místo ( POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA- i ABSOLVENTI, 20-35 000 Kč, PARDUBICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vystudovanou pojistnou matematiku, statistiku nebo ekonometrii? Jste analytický typ? Máte smysl pro detail? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA do pojišťovny v Pardubicích. Na této pozici budete:

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Šička - švadlena Společnost ELSAS TEXTILE s. r. o. se zabývá výrobou sportovního oblečení a dresů NÁPLŇ PRÁCE: šití dresů a sportovního oblečení NABÍZÍME: pracovní doba: 6:00 - 14:30, jednosměnný pracovní režim, nástup možný ihned, stravenky, firemní tarif, ...
ELSA´S TEXTILE s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera

ÚPRAVÁŘ/-KA - Jigger + barvící aparáty Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté přechod na dobu neurčitou. Hrubá měsíční mzda: od 17.670,- Kč do 18.670,- Kč + 740,- Kč příplatek za směny (dvousměnný provoz). Požadavky: pracovitost, svědomitost. Zaměstnanecké výhody: podnikové ...
VEBA, textilní závody a.s. Broumov, Inzerováno včera

ÚPRAVÁŘ/-KA - Jigger + barvící aparáty Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté přechod na dobu neurčitou. Hrubá měsíční mzda: od 17.670,- Kč do 18.670,- Kč + 1.400,- Kč příplatek za směny (třísměnný provoz). Požadavky: pracovitost, svědomitost. Zaměstnanecké výhody: podnikové ...