ZKUŠENÝ PŘÍPRAVÁŘ/ ROZPOČTÁŘ

Pracovní místo ( ZKUŠENÝ PŘÍPRAVÁŘ/ ROZPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost s realizací projektů? Působil jste jako projektant se zaměřením na TZB? Chcete se stát technickým guru v nabídkovém oddělení? Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

OBCHODNĚ - PROJEKTOVÝ MANAŽER | RYCHNOVSKO Máte zkušenosti s vedením projektů nejlépe v prostředí mezinárodní výrobní společnosti a k tomu technické vzdělání? Hledáme kolegu se zkušenostmi s projektovým řízením a zároveň s přesahem do obchodní/ekonomické činnosti. Co bude náplní Vaší ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

HLAVNÍ EKONOM/KA | Jihlava Jste zkušený ekonom či ekonomka a toužíte po práci v tradiční společnosti, kde naleznete jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání? Pak velice rádi uvidíme Váš životopis. Vaším úkolem bude: - odpovědnost za řízení ekonomického oddělení - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

ÚČETNÍ - SPRÁVCE/-KYNĚ ROZPOČTU - SAMOSTATNÝ/-Á REFERENT/-KA Předpokládaný termín nástupu a úvazek: 1. 1. 2019 (nebo dle dohody), úvazek 1.0 (plný). Platová třída: 10. platová třída (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších ...
Obec Velichovky Velichovky, Inzerováno před 5 dny